Kurumsal
 

 

Misyonumuz ;

Kurulduğumuz günden bu yana civata dünyasındaki yenilikleri uzmanlaşmış kadromuzla piyasaya sunmak ve üretim çalışmalarımızı çağa uygun teknoloji ile gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz ;

Güvenilir ve sağlam ürünler geliştirirken buna paralel olarak üstün müşteri hizmetleri sunmak.güçlü marka pozisyonumuzu korumak ve geliştirmek. Ürün ve hizmetlerimizin çeşitliliğinin artışını sağlamak ve bunu yaygınlaştırmak, Uğur Vida olarak doğruluk ve şeffaflık prensiplerimizden ödün vermemektir.

Kalite politikamız ;

Müşteri taleplerini dikkate alarak değerlendirip iyileştirici faaliyetlerde bulunmak ve müşteri memnuniyetini artırmak. Bilgi beceri, yeterlilik,deneyim, ve girişimciliğimizle, ürün hizmetlerimizi toplumun kullanımına sunmak. Üretken ve sürekli gelişime açık, iletişimin gücünü benimsemiş kurumsal verimliliğin vazgeçilmez unsuru olduğuna inanan insan kaynağını oluşturmak ve yönetmek.toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek. Kalite şartlarına uymak. Doğayı ve çevreyi koruyacak özeni göstermek. Müşteri menfaatini kendi menfaati gibi koruyup en ucuza en kaliteli ürünü üretmek.